ZESPÓŁ

Zespół Future Green Innovations S.A. tworzy grupa doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z zakresu szeroko pojętej ochrony środowiska: ornitologów, chiropterologów, geografów, hydrogeologów, akustyków, geoinformatyków i inżynierów środowiska. Posiadają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji ocen i raportów środowiskowych. Na bieżąco śledzą globalne trendy w dziedzinie ochrony środowiska oraz aktywnie uczestniczą w konferencjach i sympozjach naukowych.

Nowelski

“Ziemia nie należy do człowieka, człowiek należy do Ziemi. Cokolwiek przydarzy się Ziemi, przydarzy się człowiekowi. Człowiek nie utkał pajęczyny życia – jest on niteczką w tej pajęczynie. Jeżeli niszczy więc pajęczynę, niszczy samego siebie …”

Wódz Indian Seattle 1855

P 4c

P 2

P 5

P 1

P 3

Nasi eksperci

W celu zapewnienia klientom najwyższej jakości usług współpracujemy z jednostkami naukowymi i instytucjami badawczymi w Polsce i za granicą. Nasze raporty konsultujemy z wieloma ekspertami posiadającymi bogatą wiedzę merytoryczną oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy naukowej i badawczej. Nasza współpraca opiera się głównie na wymianie informacji i doświadczeń oraz ma na celu konsekwentnie poprawiać jakość naszych usług. Współpracujemy ponadto z: kancelariami prawnymi, biurami architektonicznymi, firmami developerskimi, ośrodkami administracji państwowej, akredytowanymi laboratoriami badawczymi oraz firmami specjalizującymi się w pomiarach i badaniach geologiczno-inżynierskich.

Bootm

© 2017 - Future Green Innovations S.A.

Strona wykonana przez Studio Graficzne Morion

Back to Top