Raport oddziaływania na środowisko (RONŚ)

raport oddziaływania na środowiskoTo kompleksowe opracowanie techniczno-przyrodnicze, stanowiące dokument uznawany w urzędach. Jest to załącznik do wniosku o wydanie przez odpowiednie organy decyzji środowiskowej. Głównym celem projektu jest dokładna analiza planowanego przedsięwzięcia pod kątem działania na środowisko, biorąc pod uwagę wszystkie formy jego ochrony. Dokument jest tworzony w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco wpływać na przyrodę.

Dokumenty z założenia uwzględniają etap realizacji przedsięwzięcia, eksploatacji oraz likwidacji. Szczegółowa analiza umożliwia inwestorowi otrzymanie potwierdzenia możliwości realizacji projektu, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty ochrony środowiska.

 


DOKŁADNIE SPORZĄDZONE DOKUMENTY

Właściwe wykonanie całej papierologii wpływa na przebieg postępowania o wydanie decyzji środowiskowej. Należy więc szczególnie uważnie i szczegółowo prezentować parametry urządzeń, konkretne wielkości oraz specyfikę funkcjonowania określonej inwestycji. Przemyślany i profesjonalnie wykonany raport oddziaływania na środowisko umożliwia szybkie i bezproblemowe uzyskanie zielonego światła na rozpoczęcie danego przedsięwzięcia.

 


KOMPLEKSOWA POMOC

raport oddziaływania na środowiskoNasza firma realizuje kompleksowo wszelką wymagają dokumentację. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego staramy się, aby cały proces przebiegł sprawnie i nie budził żadnych podejrzeń.
Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by skutecznie poprowadzić niezbędne procesy. Ponadto dysponujemy zapleczem sprzętowym, gwarantującym precyzyjne pomiary.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że profesjonalnie wykonana dokumentacja skraca czas realizacji całego projektu.

 


PLIKI DO POBRANIA:

Back to Top